Zawsze najlepsze promocje

Nawet 25% taniej!

Sklep stomatologiczny AB Medical Partner

Sprzedażą specjalistycznego sprzętu stomatologicznego zajmujemy się od 2015 roku. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców prowadzących praktyki stomatologiczne i dentystyczne. Prowadzimy sprzedaż sprzętu stomatologicznego znanych marek takich jak NSK, COXO, KAVO, Sirona, Woodpicker, a także mniej znanych takich jak Being, Refine, OMATE, Preven i inne. Staramy się cały czas poszerzać nasz asortyment o nowe produkty jednocześnie dbając o jak najniższą ich cenę w stosunku do konkurencji.
Naszymi topowymi produktami są piaskarki stomatologiczne, które są nieodzownym elementem wyposażenia każdego gabinetu stomatologicznego i dlatego dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować sprzęt ekonomiczne cenowo jak piaskarki dentystyczne wzorowane na sprawdzonym modelu NSK,  OMATE, atrakcyjny wizualnie wyróżniający się kolorystyczniejak Air Prophy M4, czy marki premium takie jak Prophy-NEO.
Także jednym z najważniejszych elementów gabinetu stomatologicznego, są końcówki stomatologiczne, które niestety nieprawidłowo konserwowane często się psują, a koszty naprawy są niejednokrotnie bardzo wysokie. Dlatego wprowadziliśmy możliwość zakupu rotorów (wirników), zębników (wkładów) w naszym sklepie. Oferujemy również możliwość naprawy końcówek w naszym serwisie. Wymieniamy rotory i zębniki w większości dostępnych na polskim rynku końcówkach turbinowych jak i na mikrosilnik takich jak NSK, Sirona, KAVO, BienAir, Densim, Being, W&H, ZZlinker i inne. Większość rotorów posiadamy na miejscu i jesteśmy w stanie naprawić i odesłać końcówkę stomatologiczną w przeciągu 24 godzin, jeśli nie posiadamy części na stanie czas naprawy może przedłużyć się do 7 dni roboczych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Teraz 10% taniej

Piaskarka stomatologiczna Omate M4

Największa popularność

Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Najczęściej kupowane

Tani zamiennik do kątnicy KAVO

Polecane produkty

Dostępna w ciągłej sprzedaży

Najlepsza oferta

Główka do kątnicy BEING ROSE 202-CAP
Pasuje do KaVo L68, 68LH, DENSIM DUBLIN